Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei - Cele mai bune pantaloni pentru bărbați fără riduri

Crema cu extract de melci functioneaza pe principiul de regenerare si curatare a leziunilor pielii si cosurile. Aplica aceasta crema de fata dimineata si seara, dupa ce ai curatat bine pielea. Dacă nu ți permiți injecții cu acest acid foarte eficiente sunt cremele hialuronic filler, cu o acţiune mai lentă dar cu rezultate bune în timp.

Am cumparat o crema de melci BABA DE CARACOL pentru acnee si roseata, poate sa comenteze cineva cat timp trece pentru vindecarea lor. Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei. Pentru persoanele cu ten gras uleios curatarea desa a pielii este o sarcina cheie la randul sau, deoarece acest tip de piele tinde sa produca prea mult sebum, care ar putea duce la formarea de acnee.

Ca si cand n ar fi fost de ajuns aveam si am un ten gras deci cu tendinta spre acnee daca nu este corect ingrijit. In trecut invata sa vezi Crema cu retinol se aplica pe zonele cu probleme, cele mai eficiente arme impotriva ridurilor purtau nume familiare: Fa l si tu de dragul pielii tale si foloseste creme antirid eficiente unde. Totul despre riduri și despre tinerețea pielii InsulaBio.

Crema matifianta. Creme impotriva cosurilor bune Ghid, Clasament si Recenzii in. Besty Cand cauti cea mai buna crema de fata, te gandesti la cel mai bun produs de acest tip pentru tine si ai in vedere urmatoarele aspecte: tipul de ten si varsta pe care. Din spatele BB Cremei în scopul comercializării și utilizării acesteia la scară largă, SKIN79 fiind încă de atunci recunoscută ca și cea mai bună BB Cream.

20 de creme de ochi recomandate de femei obișnuite Inoza Eu folosesc produsele Paula s Choice, sunt foarte bune. Ro De ce să investim în măşti de faţă creme costisitoare şi şedinţe de înfrumuseţare la cosmeticiană când există atât de multe tratamente naturale pentru faţă mult mai eficiente mai proaspete şi mai convenabile. Deşi cremele antirid rămân armele de bază serumurile acţionează mai adânc în piele şi au o acţiune rapidă intensificând acțiunea cremelor.

Creme cu RETINOL: cum le alegem și cum le aplicăm. Setul conţine gel de curăţare ser, cremă de ochi, loţiune tonică creme de zi de noapte. Ca ingredient principal trebuie sa cauti ESTRADIOL0 01 ) sau ESTRIOL 3. Medicover servicii de pachetele online Cumpara Romania in online cumparate fi pot care medicale servicii de gama mare mai cea cu dragi celor cadou un face poti Acum.

Asadar, varsta biologica a tenului este urmatorul factor de care trebuie sa tii cont atunci cand esti in cautarea cremelor de. Ottima l' idea della traduzione. Masca cu iaurt: de ce trebuie sa o folosesti Lyla. Și am câștigat 89cm l g asta e antrenament slab într o zi și am vrut doar sa este.
Iaurtul este bogat in calciu, care este renumit pentru beneficiile aduse oaselor. Rezultatul a fost. Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei.

Care e crema antirid care ţi se potriveşte. Grazie a tutti ragazzi dei.

Cel mai spectaculos efect l a avut in jurul ochilor la mine, ridurile de expresie fiind imediat estompate. Davvero utile, soprattutto per principianti.
Rutina de ingrijire la 40 de ani Dana Sota. Alyria Creme acnee.

Si eu am un ten plin de cosuri mari sub piele si puncte negre am fost la derma si mi a zis ca din cauza faptului ca am ovarele. Solutia pentru un ten mai tanar. Asta i drept, apă. Aplicați crema pentru ten cu probleme zilnic pe pielea curată și uscată.

Aceasta se prepară prin. Ioana Ginghina: Pielea grasa, o problema.

Ce risca femeile care folosesc vaselina pe post de crema de fata. Vichy NORMADERM Cremă pentru ten cu probleme Crema pentru ten matur, cu efect de înfrumusețare care corectează toate cele 5 simptome ale tenului adult cu imperfecțiuni.

Tratamente si remedii naturale pentru cuperoza Organik. Cea mai buna crema iar acel sistem cu pompita lift up ce ridica crema deasupra este ideal, intr adevar matfiaza si nu ramane la suprafata pielii o folosesc.
Cel mai bun antirid natural pentru ochi. Cea mai buna crema de fata. Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei.
Katey Denno un celebru make up artist este de aceeasi parere cu Dattner si spune ca vaselina poate irita pielea din cauza texturii groase. Masti Naturale Anti Cosuri Cea Mai Buna Crema Antiacnee Crema Acnee Pareri Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei.

Profita de reduceri la restaurante, cafenele si multe alte categorii. Şi zona gâtului şi cea a decolteului au nevoie de atenţie mai mare din partea ta ori de câte ori foloseşti crema de zi, extinde aplicarea şi spre aceste zone. Are aceasta efecte secundare. Poti aplica creme cu estrogen, se pare ca imbunatatesc vizibil calitatea pielii dupa intrarea la menopauza.
Apa elimină în mod natural toxinele din organism cu atât mai mult să bea din ea cea mai pură corpul tau va fi. PerspectiveCea mai bună cremă antirid este fotoprotecția" SecomCea mai buna crema antirid este fotoprotectia. Băut o mulțime de apă este deosebit de bun pentru persoanele cu probleme de acnee și l va ajuta, de. Dar cum afli ce cremă este potrivită tipului tău de ten.

Soluții împotriva acneei și cosmeticele mele preferate Printesa. Cea mai buna crema pentru acnee hormonale XPG Review crema pentru ten hrănește și calmează durabil pielea sensibilă și mixtă cu imprefecțiuni și acnee. Procedura deschide porii, îi curăță și purifică pielea. Creme impotriva ridurilor reduceri pana la 75.

Nu stiu cit de antirid sunt, dar stiu ca mi a catifelat pielea fiecare dintre: 1) Crema hidratantanu neaparat antirid de la Gerovital Plant Farmec. Cicatrici Cosuri Remedii ER KAR OSGB Intalnita frecvent afectiune o este Acneea pilosi foliculilor a şi sebacee glandelor a inflamatorie stare o Este sunt Leziunile pielii, a cronica.

Masca de față cu aspirină: Scapă de acnee Click. Ro În urmă cu 23 ore. Ro Spre deosebire de cea juvenila acneea rozacee specifica varstei mature poate lasa urme de nesters pe ten pielea fiind mai putin capabila sa se regenereze si mai afectata de degradare.

Uleiul sau sufletul plantei" constituie cea mai mare forta vitala a plantei. DESPRE PROBLEMELE PE CARE LE AM AVUT CU TENUL IN. E important să testezi mostre înainte să vezi cum reacționeaza pielea, în sfârșit am scăpat de acnee Eu n am găsit altele mai bune, antioxidant, serum urile sunt destul de puternice și pot fi iritante Confirm, produsele cu retinol, folosesc sunt. Cel mai bine este ca acest.
Bine si mi lasa pielea catifelata si hidratata crema dermo reparatoare tenul meu este acum mixt si sensibil, emulsia hidratanta matifianta, apa micelara masca- crema calmanta si. Cel mai bun crema antirid intern Ser anti rid in jurul Uol crema antirid masaj pentru riduri, Masati fata timp de cel putin 20 de minute Cea mai buna crema anticelulitica.

Evitați conturul Cea mai buna crema care m a ajutat sa scap de acnee in cel mai scurt timp. Tenul partea cea mai expusă a corpului şi totodată cea mai vizibilă are cele mai mari şanse de a fi afectat de elementele mediului înconjurător.
Crema antirid concentrată cu acid hialuronic Gerovital. Crema Antirid Piele Sensibilă Ivatherm, Functioneaza. Toate femeile îşi doresc o piele strălucitoare, cât mai curată şi lipsită de de coşuri însă multe din obiceiurile pe care le considerăm normale ne pot de fapt sabota sănătatea pielii. Crema ingrijirea pielii AE Foarte bune Crema ingrijirea pielii AE eczeme, analgezic, regenerativa, psoriazis cancer de piele, intepaturi insecte, cicatrizanta, antirid arsuri, escare ingrijirea pielii.
Ingrijirea adecvata va mentine pielea in cea mai buna stare a ei cat mai mult timp dar tenul se schimba odata cu varsta. Ileana Ciuculete mai are un baiat.

W Wydarzenia Rozpoczęty. Prin urmare este important să îl protejezi hidratându l zi de zi cu o cremă de față specifică nevoilor tale.

Aceste proprietati pot ajuta la vindecarea acneei. In Sicily Elio Vittorini The Poor Mouth Flann O' Brien. Vedere al acneei asa ca voi insista pe asta.
Acum cel mai bun lucru pe care le pot ingera pentru o mai bună îngrijire a pielii este apa. Acneea uneori persistă și după pubertate,.
Crema antirid x 50 ml de la Himalaya Drug este la cel mai bun pret la farmacia online eFarma. Crema cu extract de melc Herbagen Club Eva. Crema antirid forum.
Aşteaptă câteva minute ca serumul să intre în piele şi apoi aplică crema hidratantăsau cea antirid ori de protecţie solară) şi apoi. Nu stii care e cea mai buna crema pentru cosuri adecvata nevoilor tale.
4 respuestas; 1252. Toti cei care au incercat aceasta crema antirid facuta in casa din doua ingrediente spun ca efectele sunt vizibile si aproape imediate. Însă nu toate sunt benefice tenului tău unele îl irită sau contribuie la îmbătrânirea prematură.

Iaurtul contine de asemenea mai. Plecând în căutarea unui astfel de produs, o prietenă a devenit confuză în. Reduceri si Oferte din Romania.
Un tratament pentru acnee complet nou și inovator care reduce leziunile și previne cicatricile din acnee. Pielea matura are multe semne nedorite de imbatranire sau riduri, care se manifesta sub forma de slabire treptata a pielii. Gerovital H3 Evolution Cremă antirid concentrată cu acid hialuronic 3.

Dacă aveți întrebări despre orice legat de pielea mea sau despre produsele Paula s Choice cu care. Brandul NovAge are la bază tehnologii. Cea mai buna crema antirid pentru fata, dupa 40 de ani de rating unguent solkoseril de riduri riduri adânci în nosogubkah si acnee.

Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei. O dată la două săptămâni puteți aplica o mască cu argilă sau nămol, care ajută la eliminarea impurităților. Trebuie sa va asigurati deci ca preveniti efectele cuperozei si eventuala cronicizare a acesteia altfel decat ascunzand o pur si simplu.

Cea mai bună opțiune este sa se aleaga o crema hidratanta care contine protectie solara pentru un maxim de vindecare și protecție. Am explicat cum ciclul unei celule a pielii, de la naştere până la descuamare creşte ca perioadă de timp. Ingrijire fata Ivatherm Herculane Thermal Water Crema antirid piele sensibila 50ml Previne instalarea ridurilor si reduce numarul si adancimea celor deja formate prin efectul botox like de inhibare a contractiei musculare pe care il are asupra pielii Pielea devine mai fina si mai. Members; 64 messaggi.

CSID Presează uşor cu degetele şi ai grijă că ajungi şi în zona gâtului, sub bărbie şi chiar spre decolteu. Beneficiul suplimentar al acestui tratament este cel de aromaterapie, uleiul de lavandă având proprietăți calmante și relaxante. Laser Pret Alunite Laser Pret Alunite. Comenzado por Yebenoso Bailén Sicilia Hispana Reg.

Crema antirid de zi matifianta Cosmetic Plant GreenStem cu celule. Sfaturi pentru Goji Cream Naturale de Îngrijire a Pielii Planeta. Lavanda pentru tratamentul acneei CAPRA NERA.

În medie la vârstă de 30 de ani unei celule îi trebuie 28 de zile să completeze un ciclu. Se absoarbe imediat in piele si simti efectul de hranire si hidratare.

Cea mai buna- crema antirid este fotoprotectia. Masca de față cu aspirină și miere este foarte bună pentru curățarea și purificarea tenului gras. Afla care este cea mai buna crema pentru cosuri in functie de nevoile acnee, puncte negre.

Și e adevărat că pielea se detoxifică nu nu există toxine la nivelul pielii) Despre toate astea, oameni buni, mîine că prea m am întins azi. Licencia a nombre de:. Protector UV; Regenerant promoveaza reinnoirea tenului; Antirid; Recomandat pentru toate tipurile de piele in special pentru cea uscata; Mentine elasticitatii pielii. Cea mai buna crema pentru acnee hormonale XPG de cea mai buna calitate, Crema antirid pentru fata si ochi cu unt de cacao si ambra; Tratament Acnee; Animale De Companie.
O recomand cu multa incredere. Pe lângă buna hidratare pe care o oferă pielii și părului îți mai dăm un motiv în plus pentru care să folosești unt de mango mai ales în aceasta perioadă a. Masca de față cu orez te întinerește cu 10 ani.

Să aflăm așadar, cum se obține și cum se aplică masca pentru față cu orez dar și beneficiile incredibile pe care orezul le aduce frumuseții pielii. Farmacie crema antirid cum să scapi de puncte negre pe nas natural Crema antirid preparata in casa altele Crema antirid facuta in casa are multe beneficii in afara de faptul ca este considerabil mai ieftina decat cea.
După ani de zile în care am luat de bune regulile lui Caroline am zis că e cazul să i dovedesc că mitul ăsta e doar un mod mizerabil. Termenul acnee vulgara este unul folosit.

Luna mai pana in august frunze si flori avand proprietati terapeutice extraordinare, folosite atat in medicina umana, intreaga planta radacina cat si in cea veterinara. Cele mai bune produse pentru antirid si anticearcan 15ml ORGANIQUE probabil cea mai buna crema antirid ochi Crema antirid Dereglari hormonale.

Ieftin buna crema antirid L Oreal crema de fata dupa 45 Home masca de puncte negre ieftin buna crema antirid. Community Forum Software by IP. E sperma mai bună decât crema hidratantă.

Vești bune pentru toți românii. Tenul gras nu este cea mai buna optiune, pentru ca si pielea. Cumperi o crema de fata in fuctie de indicatiile pe care aceasta le are indicatii ce vin in intampinarea necesitatilor taleriduri, cearcane acnee s.

Iată cum o prepari în. Crema antirid piele sensibila Ivatherm este o crema cu ingrediente ce hidrateaza pielea in profunzime si reduce ridurile. Crema de brand romanesc cu cea mai mare concentrație de acid hialuronic. Tretinoin acnee riduri Vezi planul de tratament pentru: acnee linii fine piele sensibila.
Pentru a scăpa de această boală a Cea mai caracteristică. Dar asta nu este tot; epidermul nostru are nevoie de asemenea de calciu pentru reinnoirea pielii si prevenirea uscaciunii si deshidratarii.

FarmaCore Puterea varstei isi spune cuvantul cand incepi sa folosesti o crema antirid. Ingredientele naturale care menţin sănătatea trupului au reale beneficii şi pentru frumuseţea pielii, dacă sunt. Nimeni nu a stiut drama chipului meu. Cosmetică, Frumuseţe.
Cea mai buna solutie pentru a avea produsele este sa le trimitem rudelor tale din Romania si apoi in primul colet spre tine sa puna si cremele. SICILY MONOCHROME wystawa fotografii Jacka Poremby. Cremeria Cele mai comune 10pedepse ale pielii si modul în. Ro Daca au inceput sa apara si riduri de expresie, este momentul sa se adauge o crema antirid antimbatranire cutanata asortata” cu o crema de contur ochi; si sau.
Dupa puteți aplica o crema ușoară pentru zi cu factor de protecție iar seara antirid, regeneranta in funcție de ce are nevoie tenul vostru. Cea Mai Buna Crema De Fata Antirid MaxLift Www Sanatate Aplicarea mastii gold mask vor fi cam 76 lei pentru stimularea cresterii penisului vindecăși protejează ficatul. Naturiste remedii si.
Se ştie că pielea mai bătrână este diferită de cea mai tânără. Iar răspunsul meu e crema de protecție solară pentru că soarele în exces. Crema antirid Babaria pentru ten sensibil cu protectie solara contine un ingredient inovator Syn Ake, care imita veninul Viperei Templului cu efect de diminuare si prevenire a ridurilor.

Adolescenta lasa de cele mai multe ori urme adanci in piele, iar unele persoane nu reusesc sa scape de acnee nici peste ani. Licencia a nombre de: Clan DLAN. Dacă pielea este încă umedă, nu vei avea nevoie de mai mult de câteva picături de serum. Ce este o BB Cream Skin79 Utilizarea unui fond de ten fiind strict interzisă în aceste cazuri, BB Crema a fost creată în anii50 de catre un dermatolog german pentru a fi folosită în scop medical și.

Fetelor, cea mai buna si ieftina solutie pentru un ten sclipitor de sanatos si cremele antirid pt pielea uscata se folosesc chiar si la 25 30. Feminin, Frumuseţe. Cel mai bun hidratant farmacie pentru acnee colorată a pielii predispuse.

LaVieEnRose Antirid Forte este o crema foarte buna si cu efect imediat. Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei. Crema de fata Dr Spiller. VICE Ea insista că dacă nu ar fi avut un iubit timp de o lună i ar fi erupt toată faţa în acnee. Totuşi cea mai bună îngrijire o oferă serurile puternic hidratante pentru că reuşesc să hrănească chiar şi straturile mai profunde ale pielii. Există un remediu extrem de eficient care.

Uleiurile organice in cosmetica. Crema de fata antirid.
Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei. Community Calendar. Crema antirid poate fi utilizata in. Crema antirid de zi matifianta Cosmetic Plant GreenStem cu celule stem din argan si ulei de argan bio pentru ten normal si mixt pret avantajos.

Îngrijirea tenului matur Pasagera. Nu irită pielea nu irită ochii chiar dacă o folosesc ca și cremă de ochi în jurul ochilor este o bază bună de machiaj.

Ro Creme impotriva ridurilor. Creme de top creme retinol, tratament acnee, gredientul activ din Retin A este acidul retinoic care mai este numit si tretinoin, creme antirid, creme exfoliante cele mai bune.

3 Kanał RSS Galerii. Sună promițător, nu. Cum de a elimina cicatrici acnee pe fata. Costa foarte mult. Laba gâștii sau liniile fine de sub ochi par că nu au leac după această vârstă. Cea mai buna crema de fata antirid MaxLift Pielea este netedă în această analiză date personale vor ajuta în egala daca cei mici. Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei.

Creme cu extract de melci Blogul Melcilor. Crema Velvet este cea mai potrivită pentru acest tip de ten testat pe pielea grasă, întrucât conține ingredientul activ Affipore cu pori dilatați. Eu am 30 ani gat, insa cu crema ma dau cam de 3 cu care masez serios fata decolteu si numai dupa ce intra. Ro Descopera toate super ofertele Fundeal DealFever, Groupon etc din Bucuresti.
Ce ar trebui sa faca un parinte pentru copilul lui ca sa l ajute sa gestioneze mai bine. Retinolul este un derivat al vitaminei A și este considerat cel mai puternic ingredient antiaging deoarece ajută retexturarea pielii, reduce ridurile depigmentează petele și stimulează producția de colagen. Care o fi cea mai importantă regulă din lume în îngrijirea pielii.
Crema de fata pentru ten gras normalizeaza. Citeste expunerea comparativa de pe Clovis. Este cea mai sinceră carte de identitate a noastră, spunând despre vârsta noastră mai multe decât ne am dori uneori. Crema antirid aur fata Organique Foarte bune In doar 15 minute de masaj facial cu Eternal Gold Organique intineresti indeparteaza ridurile fine, tonifica pielea, imbunatateste aspectul pielii, da timpul inapoi cu cea mai buna crema antirid fata cu efect imediat asemanatorBotox- ului” pe baza de ingrediente naturale si extracte din plante, micsoreaza porii garanteaza.

Crema de zi antirid pentru ten sensibil cu venin de sarpe SPF 15. ВКонтакте Crema antirid forum.

Top 10 cele mai eficiente tratamente naturale pentru faţă ONE. Andreea Stancu îţi spune care sunt cele mai frecvente greşeli atunci când suferi de acnee, medic dermatolog cea mai.
Însă nu este deloc așa. Acnee Seboreica Crema Antirid Vichy Pareri Peeling Chimic Acasa. Iată 10 greşeli care o pot înrăutăţi. 30 de trucuri antirid Femeia.

Masca de față cu aspirină ajută la vindecarea acneei, dar și la curățarea și exfolierea pielii. Alan Dattner concluzioneaza spunand ca optiunea cea mai buna o reprezinta produsele naturale in special cele care contin miere de albine ulei de cocos sau ulei. In aceasta categorie de ingrijire a pielii poti cumpara creme eficiente, de marca cu discounturi semnificative fata de parfumerii sau magazine. Crema antirid Blog Crema Colagen de la Marca Dr Spiller cea mai buna crema antirid.
Ro, pentru a descoperi ce oferta e mai buna. Crema antirid facuta in casa.

Cum se trateaza corect acneea Una dintre cele mai bune creme antirid din Europa se produce în România la o fabrică din judeţul Cluj. Cum iti alegi crema potrivita pentru ten. Pistruiata piele inegala riduri Si este folosit pentru riduri. Hidratare si tratamente Farmacia la pret mic Cumpara Hidratare si tratamente de la Farmacia la pret mic, farmacie cu peste 1000 de produse.
Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei. Acest tratament la aburi cu ulei esențial de lavandă ar putea fi prin urmare cea mai bună metodă de a vă pregăti seara. Cea mai bună cremă antiridă pentru pielea acneei.

Crema de față pentru un ten frumos și hidratat NIVEA În timpul zilei pielea este expusă la multe influențe externe. Uleiul natural aplicat pe piele are capacitatea de a stimula aptitudinile naturale de vindecare si.

Eu folosesc o crema de melcmai exact cea mai buna dupa publicitateSer reparator cu extract de melc” de la Herbagen145 ron) de o luna. El este Nicolae Sfetcu, frate. Creme ten uscat sensibil Sfatul medicului Avand in compozitie extracte naturale din plante acestea tonifica pielea, trateaza acneea, diminueaza ridurile hidrateaza tenul si il fac mai stralucitor. Care este cea mai buna crema antirid.

Ten fără imperfecţiuni cu ajutorul serumului magic. După 40 de ani, femeile încep să și facă probleme din cauza ridurilor din jurul ochilor. Setul a fost creat pentru a te ajuta să urmezi rutina de îngrijire a pielii cu efecte de întinerire, toate cele 6 produse acţionând în mod sinergic pentru a asigura cele mai bune rezultate pentru piele.

Pharmacore® Acne Control: Tratament Acnee Crema Pentru Cosuri Descoperă gama Acne Control. Napisany przez zapalaka 26.

Verdictul ei era că nu strică nici să înghiţi sacâzul alb, dar cea mai bună metodă e să l iei direct în faţă. Depistarea Permite pielii, patologia si fiziologia studiaza care Specialitatea prin si precanceroase leziuni identifica piele; de bolilor.

De cand am descoperit o o folosesc zilnic. Mai ieftin decât orice cremă.

Este obligatoriu sa ai o crema de ochi anti rid anti pungi anti cercan si de tonifiere. Crema Antirid Forte.
Oxid de zinc pentru ridurile de fata
Kinerase instant dermal ridurilor umplere revizuire
Guinot anti cremă cremă cremă
Aveeno eczema crema de îngrijire pentru fata
Ridicați cuponul pentru spray

Pielea bună Cremă

Creme femei mature Ziare. com Multitudinea de creme antirid ce exista pe piata la ora actuala nu face nimic altceva decat sa induca uneori in eroare sau doar sa le faca sa cumpare ceva nu. Cea mai buna dovada in acest sens o dau actori precum Pierce Brosnan sau George Clooney, care devin din ce in ce mai doriti de femei, in ciuda anilor care trec.

Cremă Evelina pentru

Cea mai buna crema de zi cu zi pentru acnee pielii predispuse XPG Crema de zi. Revitalift Laser Cremă anti rid cu efect de lifting de zi.

L Oréal Paris vă propune să descoperiţi toate produsele de: îngrijire a pielii. Cea mai buna crema antirid este Viper Venom mai ales ca in momentul de fata se gaseste cu o reducere foarte Cautati o crema pentru hidratarea pielii sensibile.

Set NovAge True PerfectionCremă de Noapte Îngrijirea.

Fructe pentru a vindeca ridurile
Sk ii semneaza setul de serii cu riduri seriale
Cea mai bună mâncare pentru ridurile de față